II MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

DLA ZSZ I GIMNAZJUM SZKÓŁ SPECJALNYCH

Patronat:

Pomorski Kurator Oświaty

Starosta Tczewski Marek Modrzejewski

Stowarzyszenie Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie

Patronat medialny: Gazeta Tczewska, Telewizja TeTka.

 

 

Starosta Tczewski Pan Marek Modrzejewski wspólnie z Dyrekcją SOSW Tczew

 i głównym organizatorem  konkursu Panem Erwinem Pałbickim, uroczyście powitali

uczestników konkursu.

 

 

Wszyscy uczestnicy w skupieniu oczekiwali na rozdanie zadań konkursowych…

 

 

Opiekunowie mieli pełne ręce pracy ze sprawdzeniem i oceną prac konkursowych…

 

 

 

Wszyscy z wielkim zainteresowaniem oczekiwali ogłoszenia wyników,

a kiedy ten czas nadszedł – Dyrektor Ośrodka Pan Wojciech Rinc

uroczyście nagrodził wszystkich laureatów.

 

 

 

 

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zrobili sobie wspólne zdjęcie

oraz obiecali spotkać się ponownie za rok !!

 

TABELE WYNIKÓW

 

GIMNAZJUM- WYNIKI 2006

 

Lp.

Nazwa szkoły

Imię i nazwisko ucznia

Punkty

Miejsce

1.

GIMNAZJUM NR 4 TCZEW

Emilia Wichman

63,5

II

2.

GIMNAZJUMNR 4 TCZEW

Wioleta Lubocka

35

VIII

3.

GIMNAZJUM NR 4 TCZEW

Adam Loroff      PK

25

 

4.

GIMNAZJUM GNIEW

Michał Cichon

70

I

5.

GIMNAZJUM GNIEW

Renata Błażej

43

VII

6.

SOSW STROGARD GD.

Marcin Janca

56,5

IV

7.

SOSW STROGARD GD.

Janusz Klaman

52,5

V

8.

GIMNAZJUM NR 3 KARTUZY

Krzysztof Merchel

30

XI

9.

GIMNAZJUM NR 3 KARTUZY

Krzysztof Krueger

18

XIV

10.

SOSW KOŁOZĄB

 

Marcin Stanio

49

VI

11.

SOSW KOŁOZĄB

 

Monika Wiertel

58

III

12.

GIMNAZJUM NR 36 GDAŃSK

Karolina Myszkowska

33

IX

13.

GIMNAZJUM  W SOSW PELPLIN

Katarzyna Pruszak

56,5

IV

14.

GIMNAZJUM  W SOSW PELPLIN

Angelika Szucka

22,5

XII

15.

GIMNAZJUM NR 1 WEJHEROWO

Paweł Izajko

19

XII

16.

GIMNAZJUM NR 1 WEJHEROWO

Marcin Langa

32

X

17.

GIMNAZJUM NR 4 TCZEW

Bartłomiej Gorlikowski PK

38,5

 

18.

GIMNAZJUM NR 4 TCZEW

Magdalena Pelplińska PK

44

 

 

ZESPOŁOWO - GIMNAZJUM

 

I- MIEJSCE - GNIEW

II- MIEJSCE – STAROGARD GDAŃSKI

III- MIEJSCE - KOŁOZĄB

 

 

 

 

 

SZKOŁA ZAWODOWA- WYNIKI 2006

 

LP.

NAZWA SZKOŁY

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

PUNKTY

MIEJSCE

1.

ZSZ NR 4 TCZEW

Połomski Damian

88

I

2.

ZSZ NR 4 TCZEW

Stankiewicz Grzegorz

58,5

VII

3.

ZSZ NR 4 TCZEW

Hasse Wojciech   PK

84,5

-

4.

SOSW STROGARD GD.

Komin Jarosław

85,5

II

5.

SOSW STROGARD GD.

Sommerfeld Radosław

31,5

XII

6.

ZSZ NR 3 KARTUZY

Król Marcin

38

XI

7.

ZSZ NR 3 KARTUZY

Staroszczyk Marek

40

X

8.

SOSW NR 2 GDYNIA

Berman Magdalena

30,5

XIII

9.

SOSW NR 2 GDYNIA

Szestowicki Grzegorz

68

IV

10.

ZSS nr 2 GDAŃSK OLIWA

Gwizd Iwona

71,5

III

11.

ZSS nr 2 GDAŃSK OLIWA

Paluchowska Patrycja

63,5

V

12.

ZESPÓŁ   SZKÓŁ NR 1 GDAŃSK WRZESZCZ

Narloch Łukasz

42,5

IX

13.

ZESPÓŁ   SZKÓŁ NR 1 GDAŃSK WRZESZCZ

Krefta Anna

46

VIII

14.

SOSW NR 1 WEJHEROWO

Burchacz Jacek

59

VI

15.

SOSW NR 1 WEJHEROWO

Wójcik Stanisław

17

XIV

16.

ZSZ NR 4 TCZEW

Dziedzińska Magdalena PK

54

-

 

 

ZESPOŁOWO - ZSZ

 

I- MIEJSCE - TCZEW

II- MIEJSCE – GDAŃSK OLIWA

III- MIEJSCE – STAROGARD GDAŃSKI